logo-black

ÇALIŞMALARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

SATIRKOD EKİBİMİZ


Yazılım, Web Tasarım, Siber Güvenlik alanlarında çalışamalar yürütüyor, projeler geliştiriyoruz. Ülkemizin bu alanlardaki eksikliğin farkında olup gelişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Gelişmekte olan gençler olarak yaptığımız işte uzmanlaşmayı hedefledik, destek aradığımız yerlerin destekten çok engel olduğunu farkettiğimizde bireysel olarak gelişmeye devam ettik. Bu alanlara ilginin artması için öğrencilere konferanslar verdik, ilgili öğrencilere kurs desteği sağladık. Resmi okul siteleri, Rehabilitasyon Merkezleri ve pek çok hala kullanımda olan web sitelerinde açıklar tespit ettik. Özel kurumlarla yapılan görüşmeler dikkate alınsa da resmi kurumlardan beklediğimiz ilgiyi görmemekle beraber caydırıcı yanıtlar aldık. Hiçbir kurumda destek görmememiz hırsımızı zedelese de vazgeçmeye niyetlenmedik. Sadece bize değil bu alanda bir yerlere gelmek isteyen tüm gençlere destek olunması gerektiği kanısındayız.
ÇALIŞMALARIMIZ

NELERLE UĞRAŞIYORUZ?

WEB TASARIM

Web site tasarımları yapıyor, yeni scriptler geliştiriyoruz.

WEB GELİŞTİRME KURSLARI

Web site tasarımları yapıp işlevselliğe dökmek adına PHP diline yönelik eğitimler veriyoruz.

SİBER GÜVENLİK

Web sitelerinde açıklar tespit edip gerekli yerlere bildiyoruz.

OKUL KONFERANSLARI

Lise çağındaki öğrencilerin siber zorbalığa maruz kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Gerekli bilgilendirmeler yapılıyor.

GRAFİK TASARIM

Ekimibizde Grafik Tasarım alanında çalışma yapan arkadaşlarımız var.

Destek Vermek İstiyorum !

Resmi kurumlar ve özel kurumlar ile yaptığımız görüşmelerden pek iç açıcı sonuçlar almadık. Eğitim vermek, destek olmak için iletişime geçebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Kozamark Dijital | Yazılım.com.tr | Hello Tomorrow |