logo-black

Hakkımızda

Kimiz?

SATIRKOD EKİBİMİZ


Siber Güvenlik, Web Programcılığı, Grafik Tasarım ve Bilgisayar programcılığı gibi konularda çalışmış ve gelişmekte olan gençler olarak kurduğumuz ekibi daha yakından tanıyabilirsiniz.
Aşağıdan yürüttüğümüz bazı çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda Daha Fazla
kurucu

Can AYSEL

Web Geliştirici ve Siber Güvenlik Araştırmacısı

2013 yılından bu yana Web geliştiriciliği ve Siber Güvenlik ile ilgili çalışmalar yürütüyor.

"4 yaşından beri bilgisayar daha doğrusu teknoloji ile içli dışlı biriyim. 11 yaşımda ilk güvenlik açığımı bulup raporladım. Ortaokul dönemlerimde teknolojiyi daha çok oyun oynama alanında kullansamda orta okul sonlarından itibaren Php kodlama dili üzerinden kod yazıp kendimi geliştirdim. Aynı zamanda siber güvenlik alanında çalışmalar da yaptım. 2018-2020 yılları arasında MEB ve LÖSEV'de açıklar bulup bildirdim. 4 yıllık php kariyerimde iyi bir yere geldiğimi düşünüyorum. Web siteleri yaparak hem para kazanıyor hem de kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda kendime ait bir oyunum bulunmakta. "
kurucu

Veysel ALTUN

Web Geliştirici | Siber Güvenlik Araştırmacısı

2014 yılından bu yana Web Geliştirme, Nesne Yönelimli Programlama ve Siber Güvenlik alanlarında çalışmalar yürütüyor.

Bilgisayarlarla 4 yaşımda tanıştım. Bu alanlara girişim ise 5. sınıfta bilgisayar öğretmenimin verdiği html ödeviyle başladı. Sınıfta ödevi yapabilmiş tek öğrenci olmam özgüvenimi arttırmakla beraber büyük bir merak uyandırdı. Gittikçe artan merakım 6. sınıfta Visual Basic diliyle bir FTP Chat programı kodlamam ile devam etti. 8. Sınıfta, daha yeni yeni siber güvenliğe ilgi duymuşken 'google hacking' yöntemiyle SQL açıklı siteleri tarattım. O zamanlar faaliyette olan 'Turkiye Meslek Rehberi' web sitesinin bypass edilebildiğini farkettim. Daha sonraki yıllar mobil programlama, Web Programlama ve kısa süre de olsa Oyun Motorları(Unity3D) ile ilgilendim. Lise öğrencilerine bu konularla alakalı konferanslar düzenledim, siber zorbalığa ve günümüzde yanlış bilinen bilgilere değindim. 350 öğrenciye verilen konferanslar yaklaşık 3 saat sürdü. Konferans sonucunda yoğun ilgi gösteren bir çok öğrencinin bu alanlara girmesini sağladım. Eğitim almak veya destek görmek için bir çok devlet dairesini ve özel kurumu ziyaret ettim. Alanla uzaktan yakından ilgisi olmayan insanların, bizim gibi gelişmek isteyen gençlere destekten çok engel olduğunu farkettiğimde bireysel şekilde gelişmeye devam ettim. Tespit ettiğimiz açıklar ve Web alanında geliştirdiğimiz projelerin gösterdiği başarıyla yaptığımız işe iyice sarıldık. Yakın zamanda kurmuş olduğumuz ekip ile güzel işler başaracağımıza inanıyorum :) "
kurucu

Berat SULAR

Grafik Tasarımcı | Siber Güvenlik Araştırmacısı

2014 yılından bu yana Grafik Tasarım ve Siber Güvenlik ile ilgileniyor.

"Küçük yaşta bilgisayarla ilgilendim. Siber güvenlik ve yazılımla alanlarında gelişmeyi hedefledim. Bir çok yerle görüşmüş olup sektördeki insanlarla tanıştım. Şuan daha çok tasarım ile ilgileniyor, photoshop'ta gelişmeler kaydediyorum. Güzel çalışmalar yapıp instagram sayfamda paylaşıyorum. Boş vakitlerimde ise şahsi web siteme makaleler yazmaktayım. Kurduğumuz ekip ile iyi işler başaracağımızı düşünüyorum ^_^"
kurucu

Yeni Ekip Arkadaşı Arıyoruz !

Alanında Tecrübeli

Tecrübeden manamız sıfırdan başlamaması gerektiğidir :) .

"Görüşmeler için İletişim kısmından iletişime geçebilirsiniz."

ÇALIŞMALARIMIZ

NELERLE UĞRAŞIYORUZ?

WEB TASARIM

Web site tasarımları yapıyor, yeni scriptler geliştiriyoruz.

WEB GELİŞTİRME KURSLARI

Web site tasarımları yapıp işlevselliğe dökmek adına PHP diline yönelik eğitimler veriyoruz.

SİBER GÜVENLİK

Web sitelerinde açıklar tespit edip gerekli yerlere bildiyoruz.

OKUL KONFERANSLARI

Lise çağındaki öğrencilerin siber zorbalığa maruz kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Gerekli bilgilendirmeler yapılıyor.

GRAFİK TASARIM

Ekimibizde Grafik Tasarım alanında çalışma yapan arkadaşlarımız var.

Destek Vermek İstiyorum !

Resmi kurumlar ve özel kurumlar ile yaptığımız görüşmelerden pek iç açıcı sonuçlar almadık. Eğitim vermek, destek olmak için iletişime geçebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Kozamark Dijital | Yazılım.com.tr | Hello Tomorrow |